Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Мелітополі підірвали штаб “єдиної росії”, де готувався референдум (ФОТО)

У Мелітополі підірвали штаб “єдиної росії”, де готувався референдум (ФОТО)

У Мелітополі підірвали штаб “єдиної росії”, де готувався референдум (ФОТО)

Пізнього вечора 7 вересня в Мелітополі сталася серія вибухів. Гучні хлопки чули у південно-східних районах міста.

Мер окупованого Мелітополя Іван Федоров підтвердив вибух у мелітопольському штабі “єдиної росії”, який знаходився біля Нової пошти.

У знищеному штабі загарбники готували проведення псевдореферендуму щодо приєднання окупованих українських територій до складу росії.

Раніше аналогічну акцію влаштували українські партизани у тимчасово окупованому Бердянську.

Нагадаємо, 7 вересня увечері мешканці кількох районів Запоріжжя чули гучні звуки вибухів. У цей же момент вибухи сталися у Бердянську, Мелітополі та Дніпрі. ППО збило ворожу ракету над Запоріжжям.