Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Оріхів та Гуляйполе потрапили під ворожий обстріл: жертв серед населення немає

Оріхів та Гуляйполе потрапили під ворожий обстріл: жертв серед населення немає

Оріхів та Гуляйполе потрапили під ворожий обстріл: жертв серед населення немає

Оріхів та Гуляйполе знову потрапили під атаку окупантів. У населених пунктах під обстрілом опинилися мирні жителі. За добу ворог 47 разів обстріляв житлові квартали, зруйнувавши будинки господарські будівлі людей.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Жителі Оріхова Пологівського району повідомили про десятки зруйнованих будинків та господарських будівель. Інформація про поранених не надходила.

Розірваними ракетами пошкоджено дворову та прибудинкову територію. Від прямих влучень у деяких будинках спалахнула пожежа, від якої все майно згоріло вщент.

Збройну атаку зазнали жителі Гуляйполя та села Успенівка. Люди повідомили, що внаслідок обстрілів у будинках пошкоджено дахи, стіни та вікна. Уламками деформовано дворову територію, паркани, гаражі, господарські прибудови, також зруйновано сільськогосподарську техніку.

Нагадаємо, у Бердянську біля будівлі Військово-цивільної адміністрації було підірвано автомобіль коменданта міста Артема Бардіна.