Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » З Енергодару дедалі частіше їдуть місцеві жителі, а співробітники ЗАЕС звільняються, – українська розвідка

З Енергодару дедалі частіше їдуть місцеві жителі, а співробітники ЗАЕС звільняються, – українська розвідка

З Енергодару дедалі частіше їдуть місцеві жителі, а співробітники ЗАЕС звільняються, – українська розвідка

Запорожская АЭС

З тимчасово окупованого Енергодару останнім часом помічено, що місцеві жителі дедалі більше залишають місто. А на Запорізькій АЕС звільняються працівники.

Про це повідомляють у ГУР МО.

З кожним днем ​​дедалі більше енергодарців виїжджають на підконтрольну Україні територію. А співробітники ЗАЕС також поспішають звільнитися та евакуюватися. Адже саме вони найбільше знають про реальну ситуацію на станції.

Між собою енергодари вже кажуть, що можна було б терпіти мавпу з гранатою, але мавпу з ядерною дриною спрогнозувати неможливо. Отже, слід очікувати на подальше збільшення біженців із цього міста, зокрема фахівців ЗАЕС, які вважають подальше перебування російських окупантів на станції вкрай небезпечним, — повідомляють у розвідці.

Нагадаємо, у другій половині дня в окупованому Енергодарі пролунав сильний вибух. Після цього в місті зникло електропостачання та водопостачання.