Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькій АЕС відключили єдиний робочий енергоблок, — Енергоатом

На Запорізькій АЕС відключили єдиний робочий енергоблок, — Енергоатом

На Запорізькій АЕС відключили єдиний робочий енергоблок, — Енергоатом

Запорожская АЭС в Энергодаре

Внаслідок обстрілів окупаційних військ на Запорізькій атомній електростанції відключили від мережі 6-й енергоблок, який єдиний зараз живить ЗАЕС.

Про це повідомили в Енергоатомі.

Навколо Запорізької АЕС останні три дні тривають інтенсивні обстріли з боку російських військ. В результаті було пошкоджено та відключено лінії електропередачі (ЛЕП) 750 кВ ЗАЕС – Дніпровська, 330 кВ ЗАТЕС – Каховська та ЛЕП 330 кВ ЗАТЕС – Мелітополь. Також ушкоджень АТ 750/330 кВ ЗАЄС. Інші лінії вузла ЗАЕС/ЗАТЕС зазнали пошкоджень ще раніше.

Сьогодні, 5 вересня 2022 року, внаслідок пожежі, яка сталася через обстріл, було відключено ЛЄП 330 кВ ЗАТЕС – Феросплавну, тобто останню лінію, що з’єднує вузол ЗАЕС/ЗАТЕС з енергосистемою України! Як наслідок – було розвантажено та відключено від мережі 6-й енергоблок, який зараз живить власні потреби ЗАЕС, – повідомили в Енергоатомі.

Раніше Inform.zp.ua писав, що на Запорізькій АЕС знову відключився 5-й енергоблок. Окупанти обстріляли лінії зв’язку атомної станції. Через це енергоблок довелося вимкнути.

Нагадаємо, представники МАГАТЕ, які проводили інспекцію на Запорізькій АЕС в Енергодарі, ще не надали Україні інженерно-ядерний звіт.