Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Бердянську відсутня електрика та зв’язок: окупанти влаштували блокаду міста

У Бердянську відсутня електрика та зв’язок: окупанти влаштували блокаду міста

У Бердянську відсутня електрика та зв’язок: окупанти влаштували блокаду міста

Военные россии

Окупований Бердянськ відучора знаходиться без електрики. У деяких районах міста мешканці не мають води. У Бердянську немає мобільного зв’язку та інтернету.

Про це повідомили у оперативному штабі Бердянського виконкому.

Відомо, що дорогою із Запоріжжя до Бердянська охочі дістатися додому вивантажували гуманітарну допомогу та посилки будь-якого типу, оскільки окупанти нічого не пропускають. Проїхати люди можуть лише з особистими речами.

На автотранспортних засобах із посилками та червоним маркером на склі автомобіля пишуть “НІ”, – коментують у виконкомі.

Нагадаємо, окупанти розмістили свій підрозділ та військову техніку у будівлі школи у Василівському районі. У приміщенні школи на першому поверсі проживає близько 70 окупантів. А у дворі школи розміщено ворожу військову техніку.

Рашисти у Запорізькому напрямку хочуть встановити повний контроль над окупованими територіями. Ворог намагається покращити логістичне забезпечення своїх військ.