Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти видають повістки жителям Мелітополя

Окупанти видають повістки жителям Мелітополя

Окупанти видають повістки жителям Мелітополя

Иллюстративное фото

У тимчасово окупованому Мелітополі рашисти намагаються змусити місцевих жителів брати участь у бойових діях проти України. У місті окупанти почали роздавати повістки.

Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО.

Росіяни в тимчасово окупованому Мелітополі почали роздавати повістки місцевим жителям. Так вони хочуть змусити воювати їх у складі армії Росії проти України.

Нагадаємо, ЗСУ збили в районі Гуляйполя ворожий вертоліт. Українські бійці продовжують тримати оборону Гуляйполя. Так поряд із містом, ЗСУ збили вертоліт російської армії.