Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 5-й енергоблок ЗАЕС знову відключено: окупанти обстріляли станцію

5-й енергоблок ЗАЕС знову відключено: окупанти обстріляли станцію

5-й енергоблок ЗАЕС знову відключено: окупанти обстріляли станцію

ЗАЕС. Ілюстративне фото

На Запорізькій АЕС знову відключився 5-й енергоблок. Окупанти обстріляли лінії зв’язку атомної станції. Через це енергоблок довелося вимкнути.

Про це повідомив мер Енергодару Дмитро Орлов.

Окупанти під час обстрілу зачепили лінії зв’язку Запорізької АЕС. Крім того, резервна лінія мала недостатню пропускну здатність для двох енергоблоків.

Тож 5-й енергоблок на ЗАЕС знову довелося відключити. Працює 6-й енергоблок: з обмеженою потужністю він подає електроенергію через резервну лінію до енергосистеми України.

Нагадаємо, окупанти бомбардували 14 населених пунктів Запорізької області. Під вогнем опинилися об’єкти цивільної інфраструктури. До поліції надійшло 18 повідомлень про руйнування.