Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти привезли кабінки та ящики для голосування на “референдум” у Запорізькій області

Окупанти привезли кабінки та ящики для голосування на “референдум” у Запорізькій області

Окупанти привезли кабінки та ящики для голосування на “референдум” у Запорізькій області

Галина Катющенко

Російські загарбники продовжують готуватись до проведення псевдореферендуму на окупованій території Запорізької області. Туди вже завезли зразки кабінок та ящиків для голосування.

Про це повідомила колаборантка Галина Катющенко, яка називає себе головою виборчої комісії.

Вона розповіла про завезені кабінки для голосування, пломби та прозорі ящики. Колаборантка також розповіла, що у розпорядженні «виборчкому» є переносні скриньки для виїзного «голосування».

Окупаційна влада повідомляє, що серед «членів виборчкомів» будуть іноземні спостерігачі, а «списки виборців» вже практично сформовані.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Мелітополі та районі російські загарбники звітують про 95% готовності «виборчих дільниць» і почали разом із колаборантами обходити будинки в селах навколо міста.

Нагадаємо, у Бердянську підірвали штаб колаборантів, де готувався референдум.

Російські окупанти в Мелітополі вирішили відійти від початкового плану так званого референдуму. Замість голосування одного дня, вони вирішили вибрати інший формат.