Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Війська росії перекидають сили зі східного напрямку до кордону Запорізької області

Війська росії перекидають сили зі східного напрямку до кордону Запорізької області

Війська росії перекидають сили зі східного напрямку до кордону Запорізької області

Иллюстративное фото/Ілюстративне фото

Російські сили проводять перегрупування підрозділів Центрального військового округу (ЦПО), що діють у Лугансько-Донецькій області. Їхня мета – збільшення чисельності військ на захід від Донецька та Запорізької областей.

Про це повідомили в Інституті вивчення війни, посилаючись на слова заступника начальника Головного оперативного управління України Олексія Громова.

Громов додав, що “російські війська перекинули дві батальйонно-тактичні групи (БТГ) у напрямку західної лінії фронту Запорізької області з боку Білгородської області, які, за його словами, можуть підтримати наступальні операції росії на Донбасі, що відновилися”.

Нагадаємо, у британській розвідці повідомлялося, що російська армія продовжує атакувати окуповані населені пункти Запорізької області. У тому числі обстріл ведеться в Енергодарському районі неподалік Запорізької АЕС.

Також відомо, що окупанти продовжують зосереджувати зусилля щодо встановлення повного контролю окупованої території Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

Також росіяни створюють сприятливі умови для відновлення настання у Запорізькому напрямку.