Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Військовий експерт розповів про насильство росіян на Запорізькій АЕС

Військовий експерт розповів про насильство росіян на Запорізькій АЕС

Військовий експерт розповів про насильство росіян на Запорізькій АЕС

Оккупанты

Військовий експерт Олег Жданов розповів про зґвалтування росіянами співробітниць Запорізької АЕС в Енергодарі.

Про це повідомляє телеграм-канал “Оперативний ЗСУ”.

Є інформація від наших експертів, які займаються енергетикою, вони кажуть, що було фізичне насильство та згвалтування співробітниць атомної станції та застосування фізичної сили до співробітників атомної станції. Тобто російські війська не гребують нічим. Буча продовжується і там. Тільки там вона поки що без летальних наслідків, – розповів Олег Жданов.

Нагадаємо, у британській розвідці повідомляли, що російська армія продовжує атакувати окуповані населені пункти Запорізької області. У тому числі обстріл ведеться в Енергодарському районі неподалік Запорізької АЕС.

Також відомо, що окупанти продовжують зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю за окупованою територією Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Також росіяни створюють сприятливі умови для поновлення наступу на Запорізькому напрямку.