Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни перекидають військову техніку з Донецького напрямку до Бердянська

Росіяни перекидають військову техніку з Донецького напрямку до Бердянська

Росіяни перекидають військову техніку з Донецького напрямку до Бердянська

Брошенная техника

У напрямку Бердянська фіксується рух ворожої техніки. Колони російської техніки окупанти переміщують із Донецького напрямку через Маріуполь та Маріупольський район у бік Бердянська.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Сьогодні вранці, близько 7:30 у напрямку Донецька центром Маріуполя в напрямку на Бердянськ проїхало 10 танків. Загалом останніми днями спостерігається активізація переміщення військової техніки з Донецького напрямку через Маріуполь та Маріупольський район у бік Бердянська, – уточнив Андрющенко.

Нагадаємо, у британській розвідці повідомляли, що російська армія продовжує атакувати окуповані населені пункти Запорізької області. У тому числі обстріл ведеться в Енергодарському районі неподалік Запорізької АЕС.

Також відомо, що окупанти продовжують зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю за окупованою територією Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Також росіяни створюють сприятливі умови для поновлення наступу на Запорізькому напрямку.