Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі залишив Запорізьку АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі залишив Запорізьку АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі залишив Запорізьку АЕС

Рафаэль Гросси, глава МАГАТЭ

1 вересня на Запорізьку атомну електростанцію відбувся візит Міжнародної агенції з атомної енергії. Місія у повному складі провела на ЗАЕС лише кілька годин, після чого гендиректор залишив станцію.

Про це повідомили в Енергоатомі.

Фахівці місії МАГАТЕ 1 вересня прибули до Енергодару на Запорізьку АЕС. Раніше вони проїхали маршрут, який раніше обстрілювали російські війська. Під час перевірки МАГАТЕ на Запорізькій АЕС виявили техніку окупантів.

Глава МАГАТЕ залишив територію АЕС, хоча раніше планував залишитись там до 3 вересня. Рафаель Ґроссі сказав, що місії вдалося побачити «ключові речі», які він хотів перевірити.

На ЗАЕС залишилося 5 співробітників МАГАТЕ, які розвантажують привезене обладнання, щоб продовжити роботу на станції.

Нагадаємо, окупанти готуються евакуювати співробітників «росатому» із ЗАЕС. Російських атомників планують вивозити до Мелітополя у супроводі «розгвардії».

Російські окупанти рано-вранці знову відкрили артилерійський вогонь по ЗАЕС. В результаті на станції відключився один із енергоблоків.