Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Місія МАГАТЕ вже на блокпосту у Новоолександрівці

Місія МАГАТЕ вже на блокпосту у Новоолександрівці

Місія МАГАТЕ вже на блокпосту у Новоолександрівці

Представники місії МАГАТЕ вже перебувають у дорозі до тимчасово окупованого Енергодару. Нині вони перебувають на одному з блокпостів у Запорізькій області.

Про це повідомили у НАЕК «Енергоатом».

Фахівці місії МАГАТЕ вже перебувають на блокпосту у Новоолександрівці за 20 кілометрів від лінії фронту. Повідомляють, що у цьому районі чути прильоти вдалині.

Рух місії зупинено, тепер фахівці МАГАТЕ чекають, коли шлях буде безпечним.МАГАТЕ

Нагадаємо, російські війська продовжують обстрілювати міста та села Запорізької області. Під прицілом російської артилерії опинилося 11 населених пунктів.