Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська обстріляли евакуаційну колону у Василівці

Російські війська обстріляли евакуаційну колону у Василівці

Російські війська обстріляли евакуаційну колону у Василівці

Іллюстраційне фото

Окупанти обстріляли громадянських у тимчасово окупованій Василівці. Люди стояли в евакуаційній колоні, чекаючи на виїзд на підконтрольну Україні територію.

Про це повідомляє 24 канал.

Російські військові обстріляли людей, які стояли в евакуаційній колоні на виїзді із тимчасово окупованої Василівки.

Укриттів на трасі не було, тому люди намагалися сховатися за машинами чи під ними. Після обстрілу більшість машин розвернулися та поїхали назад.

Нагадаємо, 43 повідомлення про руйнування: окупанти обстріляли Запорізьку область. Крім Запоріжжя обстріляли Новоданилівку, Оріхів, Гуляйполе, Малокатеринівку, Ольгівське, Полтавку, Новосілку та Малі Щербаки.