Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запорізька атомна станція повністю відключилася від енергомережі вперше в історії

Запорізька атомна станція повністю відключилася від енергомережі вперше в історії

Запорізька атомна станція повністю відключилася від енергомережі вперше в історії

Запорожская АЭС

На Запорізькій АЕС внаслідок обстрілу окупаційних військ 25 серпня відключилася повітряна лінія, що знеструмило всю Херсонську область. Два працюючі енергоблоки також відключилися від мережі.

Про це повідомляє Енергоатом.

Лінія зв’язку ЗАЕС з енергосистемою України – ПЛ-750 кВ ЗАЕС – «Дніпровська» відключилася через пожежі на золовідвалах Запорізької ТЕС, розташованої поряд із Запорізькою АЕС. Раніше три інші лінії зв’язку пошкодилися під час обстрілу окупантів.

В результаті два працюючі енергоблоки станції відключилися від мережі. Таким чином, дії загарбників спричинили повне відключення ЗАЕС від енергомережі – перше в історії станції, – повідомляють в Енергоатомі.

Тому Запорізькій АЕС довелося закривати власні потреби через лінію зв’язку ЗАЕС – Запорізька ТЕС. Наразі проводять пускову операцію щодо підключення одного з енергоблоків до мережі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на Запорізькій атомній електростанції відбулося знеструмлення. Від станції відключили лінії електропередач, які забезпечували електроенергією Херсонську область.