Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти заблокували соцвиплати пенсіонерам та пільговикам у Запорізькій області

Окупанти заблокували соцвиплати пенсіонерам та пільговикам у Запорізькій області

Окупанти заблокували соцвиплати пенсіонерам та пільговикам у Запорізькій області

Иллюстративное фото/Ілюстративне фото

На окупованих територіях Запорізької області росіяни тиснуть на мирне населення, аби наростити темпи паспортизації.

Окупаційна адміністрація заблокувала соціальні виплати пенсіонерам та пільговикам. Єдиною умовою для них отримати виплати з боку росії – отримання паспорта окупанта.

Про це повідомляють у “Центрі національного спротиву”.

У той же час, висування свого з отримання паспорта є військовим злочином. Фактично росіяни створюють штучний голод, щоб наростити темпи паспортизації, бо добровільно люди здебільшого відмовляються брати цю макулатуру, – коментують у Центрі.

Нагадаємо, псевдореферендум окупанти хочуть провести у період з 11 на 17 вересня. Однак, росіяни не мають достатньої кількості прихильників навіть для створення ілюзії підтримки. Тож планують провести прихований референдум.

Мешканців окупованих територій «опитуватимуть» за місцем проживання, щоб приховати низьку явку.