Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Партизани записали звернення до мелітопольських колаборантів

Партизани записали звернення до мелітопольських колаборантів

Партизани записали звернення до мелітопольських колаборантів

Мелітопольські партизани звернулися до колаборантів, які беруть участь у підготовці до так званого референдуму. Учасники руху опору пообіцяли дістати кожного з них.

Про це пише місцеве видання “Ріа-Мелітополь”.

Партизани з Мелітополя записали відеозвернення до місцевих колаборантів, які беруть участь у підготовці до фейкового референдуму.

«Кожного окупанта, що ступив на нашу землю, чекає куля, а на кожного колаборанта, який стане посібником рашистів і візьме участь до підготовки до цього шоу злого карлика путіна, чекає справедлива розплата» – кажуть партизани.

Крім того, учасники спротиву заявили, що на самопроголошеного «губернатора» Запорізької області Євгена Балицького оголошено полювання.

Нагадаємо, окупанти знову обстріляли Енергодар. Внаслідок обстрілу в місті сталася пожежа. В одному із районів зафіксували дим.