Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Укрпошта запустить у Запоріжжі нову патріотичну марку

Укрпошта запустить у Запоріжжі нову патріотичну марку

Укрпошта запустить у Запоріжжі нову патріотичну марку

«Вільні. Незламні. Непереможні поштову марку з таким текстом запустять в Укрпошті. Ввести її в обіг планують 24 серпня на День незалежності, але без урочистостей.

Про це повідомили в Укрпошті.

Щоб уникнути масового скупчення людей, в Укрпошті запустять нову патріотичну марку без урочистей, які б могли провести в глапоштамтах.

Поставити новий штемпель „Вільні. Незламні. Непереможні» можна буде пізніше, але в іншому форматі. Докладніше в Укрпошті повідомлять про це пізніше.

Нагадаємо, у ГУР пояснили, навіщо окупанти обстріляли Запорізьку ТЕС. Рашисти хочуть здійняти радіоактивний пил в Енергодарі та звинуватити в цьому Україну.