Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Перелік громад Запорізької області, де йдуть бойові дії, розширився

Перелік громад Запорізької області, де йдуть бойові дії, розширився

Перелік громад Запорізької області, де йдуть бойові дії, розширився

всу военные

У Запорізькій області побільшало громад, у яких тривають бойові дії. Список таких територій розширили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Міністерство оновило список громад Запорізької області, де точаться бої. Раніше у списку була 51 громада. Наразі їх стало 54. Запоріжжя до цього переліку не входить.

Нагадаємо, у Запорізькій області триває підготовка до візиту місії МАГАТЕ. Представники моніторингової місії проконтролюють ядерну безпеку на Запорізькій АЕС.