Головна » Резонанс » Російські війська обстріляли житловий квартал Мелітополя

Російські війська обстріляли житловий квартал Мелітополя

Оккупанты блокируют Мелитополь на несколько часов, - Федоров

Окупанти обстріляли житловий квартал Мелітополя з боку південного спрямування. Внаслідок обстрілів є один постраждалий та близько 10 зруйнованих будинків.

Про це повідомив міський голова Іван Федоров.

Вони (окупанти, — ред.) випустили з колишнього Якимівського району ракету по житлових будинках у районі вулиць Українська та Герцена. Один мешканець постраждав і перебуває у лікарні. Близько 10 цивільних будинків зазнали руйнації, – розповів мер міста.

Він пов’язує обстріл мирними будинками з терористичними діями, до яких часто вдаються російські загарбники в окупованому Донецьку. Федоров підтвердив інформацію про завдання ЗСУ удару по військовій базі у Мелітополі.

Підрозділи ворожої ППО не змогли перехопити наші ракети, оскільки кілька тижнів тому основну частину протиповітряної оборони окупанти передислокували на Херсонщину, — сказав Федоров.

Міський голова стверджує, що обстріл житлового кварталу окупанти вели із колишнього Якимівського району.


Мешканці встигли зняти, як ракета рашистів летить із півдня на північ до Мелітополя. Переглянути відео можна за посиланням.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в окупованому Мелітополі в ніч із 19 на 20 серпня пролунали гучні вибухи, які було чути на все місто. Попередньо потрапили по військовій базі окупантів.