Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти завдали 4 ракетних ударів по Запоріжжю

Окупанти завдали 4 ракетних ударів по Запоріжжю

Окупанти завдали 4 ракетних ударів по Запоріжжю

Російські війська знову випустили снаряди по Запоріжжю. По одному з районів обласного центру завдали 4 ракетні удари. Постраждав об’єкт інфраструктури.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

З Василівського району близько 3:00 окупанти випустили по Запоріжжю ракети. 4 ворожі снаряди вдарили по об’єкту інфраструктури у Шевченківському районі. Руйнування незначні.

За попередньою інформацією, обстріл здійснили із реактивної системи залпового вогню.

Нагадаємо, армія росії влаштувала блокаду Мелітополя і почала фільтрацію. Вдень у Мелітополі сталася серія вибухів. Після його російські війська оточили район НП і заблокували виїзд із міста навіть у бік Криму.