Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запорізький Нацгвардієць зробив пропозицію своїй дівчині на блокпосту

Запорізький Нацгвардієць зробив пропозицію своїй дівчині на блокпосту

Запорізький Нацгвардієць зробив пропозицію своїй дівчині на блокпосту

Службовець Нацгвардії із Запоріжжя зробив пропозицію руки та серця своєї коханої у несподіваному місці. Він запропонував їй з’єднатися узами шлюбу на військовому об’єкті.

Про це повідомили у Національній гвардії України.

Боєць Нацгвардії із Запоріжжя зробив пропозицію своїй дівчині у незвичайний спосіб. Він запропонував їй стати його дружиною прямо на блокпосту.

Під оплески побратимів, він отримав згоду і надів коханій обручку на палець.

Нагадаємо, у центрі Мелітополя пролунав вибух. Поруч із місцем, де він стався, знаходиться комендатура окупантів. Інформація про втрати рашистів уточнюється.