Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Мелітополі розпочався черговий етап терору: окупанти посилили перевірки

У Мелітополі розпочався черговий етап терору: окупанти посилили перевірки

У Мелітополі розпочався черговий етап терору: окупанти посилили перевірки

Блокпост оккупантов

У тимчасово окупованому Мелітополі від сьогодні російські загарбники ще ретельніше влаштовують перевірки мирного населення.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Містом почали діяти «пересувні» блокпости, на яких перевіряють чоловіків з метою виявити серед них партизанів.

Серед міста зупиняють машини, роздягають чоловіків для того, щоб знайти в них якісь татуювання. Це робиться для одного – щоб ідентифікувати партизанів на території нашого міста, – зазначив Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, мелітопольські партизани продовжують чинити опір окупантам. Вони знищили ще один залізничний міст у Мелітопольському районі.

Колаборант Балицький влаштував провокацію у Мелітополі з вкраденою технікою. Він голосно заявив про “подаровану Севастополем техніку”. Псевдогубернатор Севастополя передав Мелітополю трактори, илосос та автовежу. Вся ця комунальна техніка раніше й так належала місту, доки окупанти не вивезли її до Джанки.