Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » “Захарій” повернеться до Запоріжжя через місяць, – Старух

“Захарій” повернеться до Запоріжжя через місяць, – Старух

“Захарій” повернеться до Запоріжжя через місяць, – Старух

Плавкран “Захарий”

Плавкран “Захарій”, який нещодавно прибув до Херсонського суднобудівного заводу, ремонтуватимуть близько місяця. Після того його знову відбуксують до Запоріжжя.

Про це повідомив голова ЗОДА Олександр Старух під час пресконференції . 

Він також зазначив, що відсутність плавучого крану не впливає на темпи будівництва запорізьких мостів. Наразі одночасно тривають роботи на 9 спорудах мосту. Вже завершено другий етап насування секції балкового мосту з боку острова Хортиця.

Не зважаючи на поломку крану «Захарій», який був залучений при будівництві мостових переходів через р. Дніпро, будівельні роботи тривають у звичному режимі. Мостобудівники працюють і вдень, і вночі, – прокоментував Олександр Старух.

Зазначається, що будівництво запорізьких мостів завершиться до кінця цього року. 

Як писав раніше Inform.zp.ua, плавкран “Захарій” буксували до Херсону дві доби.