Головна » Новини » Стало відомо, де зараз знаходиться плавкран «Захарій»

Стало відомо, де зараз знаходиться плавкран “Захарій”

Запоріжжя мости плавкран Захарій
Плавкран "Захарій"

Плавучий кран по Дніпру прибув до суднобудівного заводу у Херсоні. Скоріш за все, саме там ремонтуватимуть його пробоїну у дні.

Про це журналісти Inform.zp.ua дізналися із онлайн-мапи Marinetraffic.

12 травня плавкран почали буксувати із річпорту Дубової Рощі. Маршрут склав понад 250 км, всю цю відстань плавкран “Захарій” буксували дві доби. 

За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг в Запорізькій області Олександра Шандиби, на суднобудівному заводі плавкран обстежать та відновлять для подальшої експлуатації. Ремонтні роботи протягом місяця виконуватиме власник плавкрану  одна з камерунських компаній. Бюджетні кошти залучати задля відновлення “Захарія” не планують.

Що сталося із «Захарієм»?

Під час курсування по Дніпру у плавкрані виявилася пробоїна. Це сталося на дистанції від річпорту в Дубовій Рощі до будівельного майданчика вантового мосту. Плавкран змушені зупинити, аби ліквідувати пошкодження.

Чи вплине його пошкодження на темпи будівництва запорізьких мостів?

Будівництво балкового та вантового мостів у Запоріжжі не зупиняється через пошкодження плавкрану «Захарій». Він тільки доставляв та монтував секції мосту через Дніпро. Про це повідомив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.