Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Технології » Двигуни для турецького ударного безпілотного апарату збирають у Запоріжжі

Двигуни для турецького ударного безпілотного апарату збирають у Запоріжжі

Двигуни для турецького ударного безпілотного апарату збирають у Запоріжжі

Турбогвинтовий двигун

“Серцем” важкого 5,5-тонного турецького ударного безпілотного апарату Bayraktar Akinci є два турбогвинтових двигуни. Їх збирають на запорізьких підприємствах. 

Двигуни потужністю в 450 кінських сил виробляють на базі конструкторського бюро “Прогрес” ім. Івченка та заводі “Мотор Січ”.

Кожен комплект з двох двигунів коштує 640 тис. доларів, а загалом їх виготовили на шість турецьких “птахів”, хоча це далеко не останній контракт, – йдеться у матеріалі від BBC.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в запорізькому конструкторському бюро “Прогрес” ім. Івченка спеціалісти розробляють двигун для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.