Головна » Новини » У курортних містах Запоріжжя працюють велопатрулі

У курортних містах Запоріжжя працюють велопатрулі

Запоріжжя Кирилівка Бердянськ велопатрулі
Поліцейські на велосипедах.

На травневі свята правоохоронці посилили контроль не тільки за безпекою на дорозі, а й за дотриманням карантинних обмежень. В Кирилівці та Бердянську патрулювали поліцейські на велосипедах.

Про це повідомляють у пресслужбі Національної поліції у Запорізькій області.

За цією інформацією, у Кирилівці на Федотовій Косі поліцейські зафіксували порушення правил розмітки для покупців у магазині. Також правоохоронці винесли постанову про адміністративне правопорушення двом відпочивальникам, які відмовилися одягати медичну маску у громадських місцях.

На узбережжі Азовського моря у Бердянську дільничні офіцери склали адміністративні протоколи на власників п’яти кафе та нічного клубу, які працювали з порушенням карантинних вимог.

А на Великдень співробітники поліції у складі велопатруля виявили  водія, який керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські склали на нього протокол про адміністративні правопорушення. 

Запорізька поліція закликає водіїв транспортних засобів неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, не сідати за кермо в нетверезому стані. Пам’ятайте, що від вас залежить безпека усіх учасників дорожнього руху! – закликають у Національній поліції Запорізької області.

Як писав раніше Inform.zp.ua, під час Пасхальної ночі  за громадським порядком наглядали понад тисячу правоохоронців.  На території міста та Запорізької області вони не зафіксували правопорушень.