Главная » Суспільство » У курортних містах Запоріжжя працюють велопатрулі
У курортних містах Запоріжжя працюють велопатрулі
Поліцейські на велосипедах.

У курортних містах Запоріжжя працюють велопатрулі

На травневі свята правоохоронці посилили контроль не тільки за безпекою на дорозі, а й за дотриманням карантинних обмежень. В Кирилівці та Бердянську патрулювали поліцейські на велосипедах.

Про це повідомляють у пресслужбі Національної поліції у Запорізькій області.

За цією інформацією, у Кирилівці на Федотовій Косі поліцейські зафіксували порушення правил розмітки для покупців у магазині. Також правоохоронці винесли постанову про адміністративне правопорушення двом відпочивальникам, які відмовилися одягати медичну маску у громадських місцях.

На узбережжі Азовського моря у Бердянську дільничні офіцери склали адміністративні протоколи на власників п’яти кафе та нічного клубу, які працювали з порушенням карантинних вимог.

А на Великдень співробітники поліції у складі велопатруля виявили  водія, який керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські склали на нього протокол про адміністративні правопорушення. 

Запорізька поліція закликає водіїв транспортних засобів неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, не сідати за кермо в нетверезому стані. Пам’ятайте, що від вас залежить безпека усіх учасників дорожнього руху! – закликають у Національній поліції Запорізької області.

Як писав раніше Inform.zp.ua, під час Пасхальної ночі  за громадським порядком наглядали понад тисячу правоохоронців.  На території міста та Запорізької області вони не зафіксували правопорушень.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и станьте частью событий нашего города: https://t.me/informzp1