Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі місцева влада буде відповідальною за комунальні тарифи

У Запоріжжі місцева влада буде відповідальною за комунальні тарифи

У Запоріжжі місцева влада буде відповідальною за комунальні тарифи

Тарифы

В Україні підписали закон, який допоможе встановити справедливі тарифи та забезпечить споживачів якіснішими житлово-комунальними послугами.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Згідно з новим законом, місцева влада зможе самостійно знижувати тарифи на тепло та гарячу воду, не накопичувати борги за спожитий газ, а також нести повну відповідальність за тарифи перед людьми.

Окрім того, Уряд продовжив до 20 травня положення про покладання спеціальних обов’язків (ПСО) для того, щоб комунальні підприємства змогли закупити газ влітку за найнижчими цінами.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Комісія НКРЕКП прийняла постанову, яка вводить літні тарифи на газ з 1 травня 2021. Річний тариф буде діяти рівно рік – до 30 квітня 2022 року.