Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » На Запорізькій ТЕС відновили роботу два енергоблоки

На Запорізькій ТЕС відновили роботу два енергоблоки

На Запорізькій ТЕС відновили роботу два енергоблоки

Турбіни енергоблоку №3 зараз в ремонті.

Після вчорашнього аварійного відключення енергоблоку №3 Запорізька ТЕС відновила роботу відразу двох енергоблоків.

Про це йдеться на сайті компанії ДТЕК.

На Запорізькій ТЕС запустили енергоблок №2, а вчора ввечері для покриття вечірнього максимуму споживання під’єднали й енергоблок №4. На сайті зазначається, що зараз обладнання набирає потужність.

Енергоблок №3, який вранці був єдиним в роботі і відключився захистами клапанів, турбіни знаходиться в ремонті. Причину спрацювання захисту встановили і енергетики працюють над її усуненням, – пояснюють в компанії.

Як писав раніше Inform.zp.ua, вчора, 28 квітня на Запорізькій ТЕС аварійно відключився енергоблок №3. Потреби від’єднання споживачів від енергосистеми не було.