Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Омбудсмен закликала Буряка убезпечити дітей

Омбудсмен закликала Буряка убезпечити дітей

Омбудсмен закликала Буряка убезпечити дітей

Від мера вимагають зберегти життя дітей.

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова закликала міського голову Володимира Буряка убезпечити дітей від травмування в закладах освіти.

Про це написала Людмила Денісова у своєму телеграм-каналі.

Її звернення стосувалося нещасного випадку, коли дитина в дитсадку випала з вікна другого поверху.

Омбудсмен вимагає від мера Запоріжжя інформацію про результати перевірки закладу.

Наголосила на необхідності створення в закладах освіти безпечних та нешкідливих умов розвитку, виховання та навчання дітей, умов для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечення їх дотримання, – написала Людмила Денісова.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в Управлінні Нацполіції Запорізької області повідомили, що дитина залишилася в групі одна, відчинила вікно та випала спочатку біля вхідної двері, а потім на землю.