Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Экономика » Завод “Мотор Сич” стал одним из крупнейших работодателей в Украине

Завод “Мотор Сич” стал одним из крупнейших работодателей в Украине

Завод “Мотор Сич” стал одним из крупнейших работодателей в Украине

Акціонерне товариство “Мотор Січ” виявилося одним з найбільших роботодавців по всій Україні. Станом на 2023 рік, на підприємстві працювало майже 15 тисяч людей.

Про це повідомляє Опендатабот з посиланням на власний рейтинг найбільших роботодавців 2024 року, базований на даних Державної служби статистики та фінансовій звітності підприємств.

До переліку потрапили компанії, які мають найбільшу кількість співробітників за даними фінансової звітності Держстату.

Підприємство “Мотор Січ” займає 9 місце у цьому списку з кількістю працівників станом на 2023 рік — 14 525 людей.

Лідером рейтингу найбільших роботодавців стала Укрзалізниця, яка має понад 187 тисяч співробітників. На другому місці із 44 тисячами робітників опинився АТБ-МАРКЕТ. Третю сходинку обіймає Укрпошта, де працює 34,7 тисяч співробітників.

Більшість топових роботодавців України зареєстровані в Києві — 6 компаній. Ще 3 компанії зареєстровані на Дніпропетровщині та одна — у Запорізькій області.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Агентство з розшуку та менеджменту активів передало 100% корпоративних прав одного з авіаційних заводів до “Мотор Січі”. Договір було підписано 15 листопада.

Міністерство юстиції України подало позов до Вищого антикорупційного суду про стягнення активів колишнього президента “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва та його спільника. Суд підтримав це рішення, після чого в колаборанта в дохід держави стягнуто майже 600 млн грн.

Колишньому президенту компанії “Мотор Січ” В’ячеславу Богуслаєву Солом’янський райсуд Києва подовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 12 червня без права застави.