Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Технології » “Мотор Січі” передали в управління один з авіазаводів України

“Мотор Січі” передали в управління один з авіазаводів України

“Мотор Січі” передали в управління один з авіазаводів України

Ілюстративне фото

Агентство з розшуку та менеджменту активів передало 100% корпоративних прав одного з авіаційних заводів до “Мотор Січі”. Договір було підписано 15 листопада.

Про це повідомляється на сайті АРМА.

“Передача зазначених корпоративних прав від АРМА до АТ «Мотор Січ» – це історія про настання невідворотної економічної відповідальності В’ячеслава Богуслаєва, власника авіазаводу та особи, якій інкриміновано колабораційну діяльність, пособництво державі-агресору та надання сприяння терористичній організації”, – прокоментувала Голова АРМА Олена Дума.

За словами Думи, таке рішення забезпечить безперебійну роботу заводу. А також поліпшить якість управління компанією і дозволить обом підприємствам працювати на оборонний сектор України.

Назва об’єкту не розголошується з безпекових причин. Але вказується, що він “історично тісно співпрацює з АТ «Мотор-Січ», виконуючи капітальні ремонти та модернізацію двигунів для гвинтокрилів”.

Нагадаємо, що до суду передали справу експрезидента Мотор Січі В’ячеслава Богуслаєва. Його активи заарештовані більш ніж на 12 млрд грн.