Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Криминал » В Запорожье разоблачили “турфирму”, которая помогала уклонистам выезжать за границу

В Запорожье разоблачили “турфирму”, которая помогала уклонистам выезжать за границу

В Запорожье разоблачили “турфирму”, которая помогала уклонистам выезжать за границу

Фото: СБУ в Запорізькій області

У Запоріжжі викрили злочинців, які працювали під вивіскою “турфірми”, й під приводом працевлаштування закордоном допомагала ухилянтам.

Про це повідомили в пресслужбі Служби безпеки України.

Ділки пропонували їм «послуги» з виготовлення необхідного пакету документів, що дають право на перебування та працевлаштування у країнах ЄС. До послуг входило навіть «можливість» вступу до ВНЗ країн Євросоюзу, аби мати можливість ухилитися від мобілізації й виїхати закордон.

Підозрювані розміщували на популярній міжнародній платформі, а також в соціальних мережах оголошення про наявні вакансії для роботи у країнах Європи та пропонували свої послуги з працевлаштування. Для цього вони використовували дані спеціально створених підприємств, зареєстрованих на підставних осіб.

Надалі зловмисники імітували процес підготовки документів на працевлаштування в країнах ЄС та як аванс отримували від «клієнтів» задаток. Отримані у протиправний спосіб гроші, фігуранти виводили через спеціально відкриті на третіх осіб банківські рахунки, а потім «обривали» з клієнтами контакти та зникали.

Під час обшуків у помешканнях затриманих правоохоронці вилучили банківські картки, мобільні телефони, грошові кошти, чорнові записи, комп’ютерну техніку тощо.

Їм повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 190 КК (шахрайство). Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Троє запоріжців обманювали людей на гроші, обіцяючи дати роботу за кордоном. Шахраям оголосили про підозру.