Головна » События » В Запорожской ОГА не предоставили информацию об утечке на ЗТМК

В Запорожской ОГА не предоставили информацию об утечке на ЗТМК

Новини Запоріжжя

В облгосадминистрации не предоставили официальную информацию о последствиях утечки тетрахлорида титана за Запорожском титано-магниевом комбинате.

29 июля  эко-активисты собрались под зданием ОГА, чтобы получить информацию о последствиях утечки вещества и распространить данные в соцсети. Видео митинга опубликовал активист Станислав Скалозуб. 

Экоактивист Николай Ралик отметил, в ОГА им не предоставили достоверной информации:

«На вимогу познайомити з результатами лабораторних досліджень пов’язаному з витоком небезпечної сполуки хлору на ЗТМК до активістів відправили спочатку секретаря, котра сказала що потрібних документів в неї нема, потім зама, котрий повідомив, що він ніякого відношення до екологічних питань немає і про лабораторні дослідження ОЛЦ не чув. А потім взагалі попросили покинути приміщення бо закінчився робочий день. Отже маємо інформацію: можливо аварія на ЗТМК не завдасть нікому шкоди, а може й ні. Це як карта ляже. Адже обласна адміністрація, схоже, не має відповідних лабораторних досліджень або приховує їх від громадскості. В останньому випадку стає трохи не по собі. Адже пам’ятаєм, як люди, нічого не знаючи, стояли під падаючим радіоактивним пилом і спостерігали за пожаром на станції, а діти йшли на парад.», — написал экоактивист.

Напомним, 28 июля на ЗТМК произошла утечка тетрахлорида титана. В управлении ГСЧС сообщили, что испарения химических веществ не вышли за пределы цеха. Опасности для жизни и здоровья граждан нет. Ситуация находилась на контроле руководства Запорожской ОГА.


Читайте также: