Главная » Общество » LIFESTYLE » В Бердянську цього літа з’являться інфобокси

В Бердянську цього літа з’являться інфобокси

Для зручної навігації туристів в курортному місті Запорізької області встановлять інформаційні бокси на зразок банківських. Перший інфобокс вже встановлено біля залізничного вокзалу Бердянська.

Візуально він виглядає, як функціональний апарат з програмним забезпеченням, на якому можна знайти будь-яку інформацію щодо місцевих маршрутів транспорту, розкладу руху поїздів, автобусів, а також відпочинку, розваг, пошуку медичного закладу тощо, — повідомила Вікторія Міщенко, начальник відділу реклами  курорту та туризму виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Работа інфобоксу має просте управління та не викликає труднощів в користуванні. Туристи зможуть дізнатися про пересування міських автобусів, таксі, де зупинитися (готелі, санаторії, дитячі табори), де поїсти (кафе, їдальні, ресторани), що варто побачити (музеї, пам’ятки, екскурсії), а також зоопарк, дельфінарій, мотузковий та аквапарк, нічні клуби, кайтсерфінг, віндсерфінг, каякінг.

Читайте также: Бердянск стремится стать курортной столицей Украины

Інформаційно-туристичні бокси невдовзі з’являться також на автовокзалі та на Приморській площі (біля пам’ятника бичку-годувальнику). Вони матимуть 11 розділів інформації , яка буде на трьох мовах — українській, російській та англійській.

Читайте также: Жительница Кирилловки отметила сотый день рождения

Інфобокси сірого кольору, виконані з антивандального матеріалу. Крім навігації по Бердянську туристи знайдуть інформацію про історію Бердянська, користь Азовського моря, відомих бердянців, календар подій, торгівельні центри, салони краси та веб-камери, які працюють в курортному місті. 

За словами Вікторії Міщенко, інфобокси показиватимуть інтерактивну мапу Бердянська та кнопки екстреного виклику.