Працівники поліції Запорізької області спільно з капеланами евакуювали трьох жителів із прифронтових населених пунктів — Кушугума та Комишувахи.
Про це повідомили в поліції Запорізької області.
З проханням про допомогу у виїзді до правоохоронців звернулося літнє подружжя з Кушугума. Під час збору речей та посадки людей в автомобіль над евакуаційною групою завис російський FPV-дрон. Один із поліцейських оперативно відкрив вогонь зі стрілецької зброї та знищив безпілотник до того, як той встиг атакувати.
Поки частина групи стежила за повітряним простором, інші поліцейські та капелани допомогли пенсіонерам завантажити речі. Разом із подружжям до безпечного місця вивезли їхніх домашніх тварин: п’ятьох собак і трьох котів.
Цього ж дня евакуаційна група відпрацювала виклик у Комишувасі. Звідти поліцейські успішно вивезли маломобільну місцеву мешканку. Наразі жінку та літнє подружжя доправили до Запоріжжя.
Поліція вкотре нагадує жителям прифронтових населених пунктів про необхідність евакуації через постійні обстріли. Отримати допомогу з виїздом можна, звернувшись на цілодобову спецлінію за номером 102.
Читайте також:
- Евакуація під вогнем FPV: на Запоріжжі бійці ГУР винесли пораненого військового.
- Купівля квитків та евакуація: що варто знати, якщо їдете потягом із Запоріжжя.
- «Евакуація пораненого – це окрема військова операція»: командир медичної роти про роботу медиків на Запорізькому напрямку.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈