Укрпошта робитиме безкоштовні доставки лікарям

Укрпошта протягом дії карантину запускає благодійну акцію. Укрпошта робитиме безкоштовні доставки лікарям. Кожен охочий зможе надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів України, а Укрпошта доставить їх до дверей медзакладу безкоштовно. 

Посилки, що міститимуть марлеві пов’язки, маски, респіратори, одноразові медичні халати, одноразові бахіли, захисні окуляри, захисні рукавиці, бинти, матимуть позначку «В лікарню» та доставлятимуться до одного з медичних закладів, що були спеціально виділені місцевими органами влади для боротьби з епідемією.

Для обласних центрів відправлення можуть бути до 30 кг. Якщо медичний заклад, до якого адресується поштове відправлення, розташований не в обласному центрі, то його вага не має перевищувати 5 кг. У випадку, якщо відправлення має більшу вагу, його необхідно розділити на кілька посилок вагою до 5 кг кожна. Укрпошта робитиме безкоштовні доставки лікарям до кінця дії карантину в Україні.

Додаткова інформація за телефоном контакт-центру 0 800 300 545.

Нагадаємо, що сьогодні Кабінет міністрів України прийняли рішення продовжити карантин через пандемію коронавируса в країні ще на 30 днів, тобто до 24 квітня.

 


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: