Кадрові зміни в Запорізькій області: коли можливі

В Україні відбувається зміна влади. Вже є новий Президент, на 20 травня призначена інавгурація, і можна прогнозувати кадрові зміни президентської вертикалі.

Як скоро можуть відбутися вони в запорізькому регіоні? Редакція Inform.zp.ua запитала у  Едуарда Гугніна, заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Коли починаєш прогнозувати, особливо що стосується влади, треба дивитись закони. І тут цікава ситуація. На сьогоднішній момент у нас є новообраний Президент. Пройде процес легітимізації. І починається. Хто такі голови ОДА? Це люди, які призначаються Президентом, виходячи із подання Кабміну. Виникає питання: хто повинен написати представлення на зміну голови ОДА?

Виходячи з закону, це має бути подання КМУ, тобто Володимира  Гройсмана. Знову питання – чи є він однодумцем новобраного президента, чи знайшли вони порозуміння, чи будуть вони розумітися у цьому напрямку? Я особисто не знаю. Одного бажання новообраного Президента недостатньо для того, щоб кардинально змінити ситуацію в країні.

Читайте также: Из Запорожской области депортировали иностранца

Едуард Гугнін нагадав історію зі звільненням генпрокурора України. Декілька місяців тому Юрій Луценко сам подавав у відставку, її підтримали лише кілька десятків народних депутатів.

«Україна – європейська держава, тому все (в тому числі і кадрові зміни) повинні відбуватися в рамках законодавчого поля», – наголосив заступник губернатора.

Читайте также: В Запорожье водонапорную башню признают памятником архитектуры

Напомним, национальное агенство по противодействию коррупции (НАПК) проведет полную проверку декларации судьи Мелитопольского горрайонного суда. Также, житель Запорожья опубликовал петицию, в которой предлагает отремонтировать и привести в порядок парк культуры и отдыха «Кремлёвский» (парк ЗТЗ).

 


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: