Міхеіл Саакашвілі вже пройшов кордон України

На пункті пропуску Шегині, що на українсько-польському кордоні, люди створили коридор для того, щоб Міхеіл Саакашвілі зміг пройти на територію України. Про це повідомляє служба ВВС

Люди спочатку пройшли ПП “Шегині”, і вирушили до нейтральної зони, туди, де перебував екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі зі своєю делегацією.

На зворотному шляху перекривали вихід люди в шоломах, але прихильники політика їх “витіснили”. Раніше польські прикордонники пропустили екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, але українська сторона заблокувала рух на ПП “Шегині”. Дорогу у нейтральній зоні з боку Україна перекривали три джипи із “військовими номерами”. Там стояли люди у балаклавах та “прикордонники у зелених беретах”. Автобус пана Саакашвілі стояв перед ними. Рух було заблоковано із обох сторін україно-польського кордону.

За словами прикордонників, які стояли на пункті пропуску, “СБУ повідомила, що пункт пропуску заміновано.”

Натовп людей все ж прорвався через блокаду і разом з ними Міхеіл Саакашвілі. Прикордонники не стали затримувати людей. Через деякий час  політик сів у машину та вирушив у напрямку Львова.

Читайте також: Поїзд з Міхеілом Саакашвілі зупинили

Які будуть подальші дії політика та реакція української сторони дізнаємося вже завтра. Але сьогодні можемо говорити про те, що  ситуація з приїздом в Україну екс-губернатора Одеської області черговий раз привернула увагу світової спільноти до України. Хто порушив закон і хто винен у цьому скандалі – будуть розбиратися.  Та навряд подібна ситуація піде на користь репутації країни…

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: