Сьогодні, 29 серпня, російські військові завдали удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки пошкоджено приватний будинок, попередньо, одна людина постраждала.
Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
9:44. У Запорізькій області пролунали вибухи. Жителів закликали залишатися у безпечних місцях до завершення небезпеки.
8:46. Опублікували фотографії з місця атаки.



8:18. Російські військові завдали удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки пошкоджено приватний будинок. Попередньо, одна людина постраждала.
8:05. У Запорізькій області пролунали вибухи. Мешканців закликали перебувати у безпечних місцях до відбою.
7:31. У Запоріжжі оголосили загрозу ударних безпілотників.
Нагадаємо, у Запоріжжі внаслідок російської атаки знищено лікеро-горілчаний завод «Хортиця», який входить до групи Global Spirits. Підприємство не підлягає відновленню.
Також 28 серпня російські військові атакували Запоріжжя. Під ударом опинилася територія торговельного центру «Епіцентр».
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️