Головна » Суспільство » Російський дрон атакував цивільний автомобіль в Запоріжжі: є поранені

Російський дрон атакував цивільний автомобіль в Запоріжжі: є поранені

Фото: Запорізька обласна військова адміністрація

Сьогодні ввечері, 27 серпня, у Запоріжжі російський безпілотник поцілив у цивільний автомобіль. Внаслідок вибуху постраждали двоє людей.

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Інцидент стався на одному з перехресть міста. Російський дрон влучив безпосередньо у легковий автомобіль. Унаслідок прямого удару та вибуху транспортний засіб зазнав пошкоджень, а люди, що перебували поруч, отримали травми.

Через атаку поранень дістали двоє чоловіків. Обох потерпілих оперативно доставили до медичного закладу. У пацієнтів діагностували мінно-вибухові травми, контузії та численні осколкові поранення.

Лікарі надають постраждалим усю необхідну кваліфіковану допомогу.


Читайте також:

В ніч на 27 серпня російські війська завдали удару по території Запоріжжя. Ціллю атаки стала цивільна інфраструктура міста.

Сьогодні, 27 серпня, збройні сили РФ завдали чергового удару по території Запоріжжя. Цього разу ціллю атаки стала промислова інфраструктура міста.

У ніч на 27 серпня російські війська завдали повторного ракетного удару по комбінату «Запоріжсталь».


📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️