22 липня внаслідок удару російської керованої авіабомби по селу Лежине загинув Данило Романенко, випускник математичного факультету Запорізького національного університету.
Про це повідомили в телеграм-каналі ЗНУ.
Данило Романенко навчався за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» та випустився у 2026 році.
«Данило назавжди залишиться в пам’яті своїх викладачів, однокурсників і друзів як щира, відповідальна та цілеспрямована людина. Його передчасна загибель – непоправна втрата для рідних, близьких і всієї університетської спільноти», – йдеться за посиланням.
В університеті висловили співчуття рідним, друзям і близьким загиблого.

За даними Запорізької ОВА, 22 липня авіабомби ударили по Лежиному та зруйнували будинки. Була інформація про людей під завалами. Згодом Іван Федоров уточнив, що відомо про одного загиблого і трьох поранених.
Нагадаємо, увечері 23 липня російські війська завдали удару по Запоріжжю. Під атакою опинилися житлові райони та промислова зона міста.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️