Українські військові завдали удару по пункту управління безпілотниками російської армії на тимчасово окупованій території Запорізької області. Ураження сталося в районі села Першотравневе.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
За даними військових, удару завдали 10 липня та в ніч на 11 липня в межах операції зі зниження наступальних можливостей російських військ.
Також Сили оборони уразили загальновійськовий полігон «Кальміуське» поблизу Докучаєвська на Донеччині, пункт управління дронами в Бєлгородській області РФ та райони зосередження російських військ у Донецькій та Курській областях.
Також українські військові оприлюднили оновлені результати попередніх ударів по військових та паливних об’єктах на території Росії, зокрема по нафтопереробних заводах, аеродрому «Борисоглебськ» та Петербурзькому нафтовому терміналу.
Читайте також:
- Внаслідок російського удару безпілотником по автозаправній станції в Запоріжжі 6 липня загинула студентка другого курсу Запорізького національного університету Тетяна Бубинець.
- Російська пропаганда почала поширювати новий фейк, намагаючись виправдати удари по автозаправних станціях у прифронтових регіонах, зокрема й у Запоріжжі. Пропагандисти стверджують, що АЗС нібито використовують як склади пального для українських військових.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️