Головна » Суспільство » Мінус транспорт і засоби зв’язку: оператори ГУР показали результати тижневої роботи на Запоріжжі

Мінус транспорт і засоби зв’язку: оператори ГУР показали результати тижневої роботи на Запоріжжі

Кадр з відео. Джерело: Головне управління розвідки МО України

Протягом минулого тижня оператори бойових безпілотників Департаменту активних дій Головного управління розвідки Міноборони України здійснили серію успішних атак по позиціях окупаційних військ у Запорізькій області.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.

За офіційними даними відомства, українські військові зосередили зусилля на виявленні та знищенні ключових елементів інфраструктури окупантів на цьому відтинку фронту.

Цілями точкових ударів розвідників стали місця зосередження піхоти російської окупаційної армії, транспортні засоби, що використовуються для забезпечення підрозділів РФ, військова бронетехніка, російські безпілотні літальні апарати, а також комплекси та засоби зв’язку.

Завдяки точному застосуванню дронів, усі виявлені об’єкти росіян були виведені з ладу або повністю знищені вогнем. 

Раніше ми повідомляли, що за останні сім днів підрозділи, що прикривають небо над Запорізьким регіоном, продемонстрували безпрецедентну результативність, знешкодивши сотні російських безпілотників різного радіуса дії.


Читайте також:

  • Наслідки ранкової атаки на Запоріжжя: пошкоджені житлові будинки та залізниця.
  • Блекаут на ЗАЕС: станція 15 годин працювала на дизель-генераторах.
  • Здавала позиції «Азову» та лікарів: 15 років тюрми отримала суддя з Бердянська.

📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈