У Запоріжжі на вулиці Магістральній після колективного звернення громадян зафіксували стихійне сміттєзвалище поблизу приватних будинків №28–34.
Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південного округу.
Під час перевірки інспектори зафіксували самовільне розміщення відходів різного походження. Після обстеження до органу місцевого самоврядування направили вимогу усунути порушення до 15 травня 2026 року.
«Закликаємо громадян бути свідомими та не допускати утворення стихійних сміттєзвалищ – чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», – зазначають у екоінспекції.


Нагадаємо, у Запоріжжі у квітні 2026 року збитки довкіллю через російські обстріли оцінили у понад 1,4 мільярда гривень. Найбільше втрат зафіксували через засмічення земель.
Раніше ми писали, що у Запоріжжі на острові Хортиця 23 травня проведуть екоприбирання в межах акції UAnimals. Небайдужих закликають долучитися до прибирання заповідної території та допомогти очистити острів від сміття.
📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️