Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі просять обмежити використання техніки ввечері: причина

У Запоріжжі просять обмежити використання техніки ввечері: причина

світло
Ілюстративне зображення створене ШІ / Иллюстративное изображение создано ИИ

Сьогодні, 11 травня, у Запоріжжі та області погодинні відключення електроенергії не заплановані.

Про це повідомляє Національна енергетична компанія «Укренерго».

Водночас мешканців просять користуватися потужними електроприладами переважно вдень – у період з 10:00 до 17:00. У вечірні години, з 18:00 до 22:00, рекомендують обмежити їх використання, щоб зменшити навантаження на мережу.


Читайте також:

  • З 10 по 12 травня у Запорізькому районі прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку 5 класу. Мешканців Запорізького району закликають дотримуватись правил пожежної безпеки.
  • У Запорізькій області від початку 2026 року в розшук оголосили 46 777 одиниць зброї. Такі дані оприлюднив сервіс “Опендатабот” із посиланням на МВС.
  • В Україні, у тому числі в Запоріжжі, пропонують зобов’язати користувачів електросамокатів отримувати водійські посвідчення.

📢 Inform.zp.ua створює спільноту тих, кому не байдуже Запоріжжя. Ми щодня працюємо, щоб ви першими дізнавалися важливі новини та знали правду про події в регіоні. Якщо вам важлива наша робота — долучайтеся до монобази та підтримуйте редакцію за посиланням ❤️