З 10 по 12 травня у Запорізькому районі прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку 5 класу.
Про це повідомляє ДСНС з посиланням на Запорізький обласний центр з гідрометеорології.
За прогнозом синоптиків, температура повітря вдень становитиме від +21 до 26 градусів. Очікується південний вітер 5-10 м/с. Такі погодні умови сприятимуть швидкому виникненню та поширенню пожеж в екосистемах.
Мешканців Запорізького району закликають дотримуватись правил пожежної безпеки:
- не спалювати суху траву, листя та сміття;
- не розводити багаття у лісосмугах, парках і на відкритих територіях;
- не кидати недопалки та сірники у траву;
- не залишати скло на сонці, адже воно може спричинити займання;
- у разі пожежі одразу телефонувати за номером 101.
Також у ДСНС нагадують, що під час пожежонебезпечного періоду варто уникати будь-якого відкритого вогню поблизу сухостою та сміття, адже навіть невелике займання може швидко перекинутися на великі площі.
Раніше ми писали, що у запорізькому “Дубовому гаю” поступово відцвітає сакура. Журналісти Inform.zp.ua побували на локації, щоб зафіксувати цю красу.
Нагадаємо, у Запоріжжі на Алеї Бойової Слави завершили оформлення центрального квітника до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Читайте також:
- У Запорізькій області Широківська громада отримала пожежну машину з Німеччини. Техніку передали партнери з міста Лібенау.
- 6 квітня в одному із сіл Запорізького району загорівся магазин. Постраждали двоє людей: 19-річна дівчина та 37-річний чоловік.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈