У ніч на 13 березня підрозділи Сил оборони України завдали серії ударів по військових об’єктах російського агресора, зокрема на території Запорізької області.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
Зокрема, уражено район зосередження живої сили армії РФ у районі Новомиколаївки та ремонтний підрозділ зі складом матеріально-технічних засобів у районі Андріївки. Також підтверджено ураження артилерійської гармати на вогневій позиції поблизу Зеленого (ТОТ Донецької області), району зосередження живої сили у Шахтарську та складу матеріально-технічного забезпечення поблизу Бердянського (ТОТ Донеччини).
За оцінкою українських військових, системне ураження районів зосередження живої сили, артилерії та об’єктів військової логістики суттєво знижує бойові можливості противника та його спроможність до забезпечення військ. Масштаби завданих збитків уточнюються.
Читайте також:
- Відбудова на Чарівній: у Запоріжжі витратять 43 мільйони на ремонт пошкодженого будинку.
- Понад мільярд кредитів та дотації: скільки грошей отримали запорізькі аграрії на посівну.
- День добровольця у Запоріжжі: на Алеї пам’яті вшанували полеглих військових.
- Полювання на «Мерлінів» під Гуляйполем: ЗСУ знищили чотири рідкісні дрони РФ за чотири дні.
- Зміни в розкладі електричок Запоріжжя: як курсуватимуть поїзди на Марганець.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням👈