На тимчасово окупованій території Запорізької області Збройні Сили України ударили по зосередженню живої сили російських військових, уразили пункт управління безпілотниками та центр виробництва FPV-дронів.
Про це повідомили у телеграм-каналі Генерального штабу Збройних Сил України.
У межах заходів зі зниження наступальних можливостей російського агресора, підрозділи Збройних Сил України протягом 5-6 лютого завдали вогневого ураження по низці об’єктів на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
У районі населеного пункту Рівнопілля українські військові завдали ударів по сукупченню окупантів, у районі Гуляйполя уразили пункт управління БпЛА. Також українські оборонці ударили по складу матеріально-технічного забезпечення в районі населеного пункту Рівне. Окрім того, зафіксували ураження центру виробництва FPV-дронів та підготовки пілотів окупантів у районі населеного пункту Комиш-Зоря.
Втрати армії РФ та масштаби завданих збитків від проведених дій уточнюються.
Читайте також:
- Внаслідок обстрілу Запоріжжя є влучання у притулок: як допомогти (ОНОВЛЕНО).
- Кабмін спростив виплати для сімей із дітьми: що змінилося для запоріжців.
- У запоріжжі відкрили ще одну «підземну» школу: де саме.
- Евакуація під дронами: з Таврійської громади вивезли дітей і літніх людей (ФОТО, ВІДЕО).
- Пенсії ВПО розблокували після публічного розголосу, – Лубінець.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈