Яким було 13 липня 2025 року для Запоріжжя та Запорізької області. Inform.zp.ua зібрав головні новини за сьогодні.
Вчора, 12 липня, у п’ятиповерховому будинку на вулиці Зестафонській у Запоріжжі сталася масштабна пожежа, внаслідок якої постраждали десятеро людей, серед них — троє дітей. Одну дитину госпіталізували у тяжкому стані.
У селищі Кушугум Запорізького району місцеві мешканці зафіксували масову появу сарани. Комісія Кушугумської селищної ради вже обстежила територію.
У місті з’являться ще дві нові торгові точки Sinsay — в Олександрівському та Хортицькому районах.
11 і 12 липня російські війська продовжували наступальні дії на Великоновосілківському та Оріхівському напрямках, однак підтверджених успіхів не досягли.
11 липня в Запоріжжі жінка разом із підлітком вирушили на острів Дубовий, однак самостійно повернутися назад не змогли — рівень води раптово піднявся, і вихід до берега виявився відрізаним.
У Запоріжжі за допомогою безпілотника зафіксували небезпечне маневрування водія BMW. Його дії могли призвести до аварійної ситуації.
За адресою вул. Сталеварів, 34 розташоване одне з трьох приміщень комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги». Тут працюють кілька корпусів лікарні, а також окреме двоповерхове амбулаторне відділення.
Сьогодні, 13 липня, частина запоріжців залишилася без електроенергії через термінові ремонтні роботи на електрообладнанні.
У Запоріжжі на проспекті Інженера Преображенського, в Хортицькому районі, завершено облаштування підвищеного пішохідного переходу. Роботи провели на ділянці, яку тривалий час вважали аварійно небезпечною через постійні порушення швидкісного режиму.
На одному з водойм Запорізького району рятувальники дістали з води тіло 17-річного юнака.
В умовах воєнного стану та загальної мобілізації в Україні окремі категорії військовозобов’язаних мають право на відстрочку від призову. У Волинському обласному ТЦК та СП пояснили, хто саме може оформити її автоматично за допомогою мобільних застосунків «Резерв+» та «Армія+».
У травні 2025 року тривалість повітряних тривог під час роботи торгових центрів (ТЦ) в Україні знизилася до 8,4% часу, що є найнижчим показником із листопада 2023 року. Водночас у Запорізькій області через повітряні тривоги торгові центри були вимушені призупиняти роботу на 17,7% часу, що посідає третє місце серед регіонів країни.
Наступного тижня спека в Запоріжжі трохи спаде, однак температура повітря залишатиметься досить високою. У денні години краще уникати тривалого перебування на сонці та залишатися в приміщенні.
📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈